Sunny side türkçesi Sunny side nedir

  • İyimser taraf.
  • Kuz yanına göre, bol güneşli yamaç.
  • Güneşli taraf.
  • (olayların veya hayatın veya herhangi bir şeyin) iyi veya iyimser veya neşeli veya yararlı veya olumlu tarafı.
  • İyimserlik.
  • Coğrafya alanında kullanılır.
  • Aydınlık taraf.
  • Georgia eyaletinde şehir.
  • Gün yanı.

Sunny side ile ilgili cümleler

English: I'll have my eggs sunny side up.
Turkish: Yumurtalarımı sadece altı pişmiş olarak alacağım.

Sunny side ingilizcede ne demek, Sunny side nerede nasıl kullanılır?

Sunny : Neşeli. Aydınlık. Güneşli. Parlak. Güneş gibi. Günlük güneşlik.

Side : Takım. Kenar. Yön. İkincil. Taraf. Yanındaki. Kemer ve teknelerin, menteşede birbirine bağlanan yanları. Kıvrım kanatları. Yan. İkinci derecede.

Sunny day : Güneşli gün.

A thorn in the side : Baş belası.

Action to set aside : İptal davası.

Algiside : Algleri öldüren. Aljisit. Algisit.

İngilizce Sunny side Türkçe anlamı, Sunny side eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Sunny side ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Baldwin : Maine eyaletinde yerleşim yeri. İllinois eyaletinde yerleşim yeri. Afrika kökenli amerikalı yazar ve yurttaş hakları aktivisti. Pensilvanya eyaletinde yerleşim yeri. James baldwin (1924-1987). Louisiana eyaletinde yerleşim yeri. New york eyaletinde yerleşim yeri. Florida eyaletinde yerleşim yeri. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri.

 

Abba : Tanrı'nın adı (yeni ahit kullanımı). Baba (ibranice). Baba. Hıristiyan piskoposunun unvanı (suriye, mısır ve etiyopya'da kullanılır). Peder. Sarma uyak.

Aluvial coast : Lığ yığıntılı kıyı. Genellikle alçak kıyılarda, dalga ve akarsuların ortaklaşa oluşturdukları birikinti düzlüğü.

Aboriginal population : Yerli nüfus. Bir ülkeye başka bir yerden gelerek yerleşmiş kişilerin tersine, birkaç soydan beri orada doğup yaşamış kişilere verilen ad. bk. göçmen nüfus.

Adel : İowa eyaletinde şehir.

Abrasion platform : Dalga aşındırma düzlüğü. Dalga aşındırması düzlüğü. Aşınan ve karaya doğru gerileyen bir yalı yarın yerinde oluşan, denize doğru azıcık eğimli yerey.

Agricultural co operative : Çiftçilerin tarım yaşamında kurdukları, çeşitli amaçlara yönelik işbirliğine dayanan ortaklık. Tarım kooperatifi.

Adrian : Minnesota eyaletinde şehir. Michigan eyaletinde şehir. Bir erkek adı. Bir kadın adı. Wisconsin eyaletinde yerleşim yeri. Pek çok tarihi katolik kişinin adı. Erkek ismi. Bir soyadı. Birleşik devletler'de pek çok şehrin adı.

Arlington : Kansas eyaletinde şehir. Birleşik devletler'deki çeşitli eyaletlerin pek çok şehrinin adı. Alabama eyaletinde şehir. Kentucky eyaletinde şehir. Teksas eyaletinde şehir. İowa eyaletinde şehir. Güney dakota eyaletinde şehir. Washington eyaletinde şehir. Nebraska eyaletinde yerleşim yeri.

 

Meliorism : Dünyanın düzeldiği inancı. İnsan çabasıyla dünyanın daha yaşanılabilir bir yer haline getirileceğine inanan görüş. İyimserlik inancı.

Sunny side synonyms : agricultural production, augusta, afforestation, air route, agrarian geography, boston, optimism, sanguineness, aluvial terrace, alluvial deposit, optimisms, adeling, aragon, ageing of the population, abbas, bainbridge, age pyramid, baden, hopefulness, adventife cone, agricultural specialisation, alamo, alma, altimetric profile, abandoned meander, atlanta, ambrose.