Bed bugs türkçesi Bed bugs nedir

  • Tahtakuruları.
  • Tahta kurusu.
  • Veterinerlik alanında kullanılır.
  • Yatakta yaşayan küçük böcekler.
  • Rhynchota (hemiptera) alt ailesi. hemiptera’ların yaklaşık 5 000 türünün büyük bir bölümü hayvanlardan kan emmez, ancak bitki öz sıvılarıyla veya öteki böcek ve omurgasızları avlayarak beslenirler. cimicidae ve polyctenidae ailesindeki türler ve reduviidae ailesinden, triatominae (öpen böcekler) alt ailesine bağlı 119 tür kan emicidir.
  • Tahtakurusu.

Bed bugs ingilizcede ne demek, Bed bugs nerede nasıl kullanılır?

Bed : Bir su kütlesinin dip bölgesine verilen ad. Tarh. Kalmak. Temel. Yatak. Yatacak yer sağlamak. Zemin. Oturtmak. Gömmek. Nehir yatağı.

Bugs : Gibbs ile bayesçi çıkarsama. Delilik. Gizli mikrofon. Tahtakurusu. Tutkun. Tahtakuruları. Merak. Böcek. Meraklı. Programdaki hatalar.

Bed and board : Kalacak yer ve yiyecek. Tam pansiyon. Pansiyon. Yatak ve yiyecek.

Bed and breakfast : Yalnız yatak ve kahvaltı. Pansiyon. Oda kahvaltı. Yatak ve kahvaltı. Yatak + kahvaltı.

Bed and breakfast room : Yatak ve kahvaltılı oda. Yatak + kahvaltı oda. Yatak artı kahvaltı oda. Ücrete konaklama ve kahvaltının dahil olduğu kiralama.

Bed bug : Tahtakuruları. Tahta kurusu. Tahtakurusu. Yatakta yaşayan küçük böcekler. Rhynchota (hemiptera) alt ailesi. hemiptera’ların yaklaşık 5 000 türünün büyük bir bölümü hayvanlardan kan emmez, ancak bitki öz sıvılarıyla veya öteki böcek ve omurgasızları avlayarak beslenirler. cimicidae ve polyctenidae ailesindeki türler ve reduviidae ailesinden, triatominae (öpen böcekler) alt ailesine bağlı 119 tür kan emicidir.

 

Bed bunny : Erkeklerle düşüp kalkan kız.

İngilizce Bed bugs Türkçe anlamı, Bed bugs eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bed bugs ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Abamectin : Streptomyces avermitilis adlı bakteriden fermentasyon sonucunda elde edilen ve sığırlarda sindirim kanalı yuvarlak solucanları, akciğer kurtları, bit ve kenelerle mücadelede kullanılan, parazitlerde gaba salınımını artırarak ölümlerine neden olan bir ilaç. Abamektin.

Bug : Gizli mikrofon yerleştirmek. Saplantı. Meraklı. Dinleme cihazı yerleştirmek. Gizli mikrofon. Hata ya da güçlük. Can sıkmak. Gizli dinleme aygıtı yerleştirmek. Dinleme cihazı. Başının etini yemek.

Abdominal pain : Karın ağrısı. Göğüs ve leğen arası bölgede biçimlenen, klinik belirtileri hayvan türlerine göre değişebilen ağrı, abdominal ağrı. Abdominal ağrı.

Bedbug : Yatak tahtakurusu. Sarı kıllarla örtülü, yassı, esmer kırmızı renkte, 4-5 mm. boyunda olup, memelilerden, kanatlılardan, hatta sürüngenlerden kan emen, gececi ve pis kokulu böcek. Tahta biti.

Abdomen : Böcek gövdesinin alt kısım. Sindirim organları, karaciğer ve böbreklerin içinde bulunduğu ve göğüs boşluğundan bir diyaframla ayrılan vücut boşluğu, abdomen. Karın. Karın (böcek gövdesinde). Abdomen. Batın. Karnın altı.

 

Abdominal ovariectomy : Laparotomi yoluyla gerçekleştirilen kısırlaştırma. Abdominal ovaryektomi.

Bugs : Gizli mikrofon. Böcek. Tutkun. Tutku. Yarımkanatlılardan, genellikle pis kokulu ve kan emici böcekler topluluğu; değişikkanatlılar. a. bk. yatak tahtakuruları. Eklem bacaklı hayvanlardan, gerçek eklem bacaklılar (euarthropoda) alt dalının, böcekler (ınsecta) sınıfının, hortumlu böcekler (rhynchota) takımından, çoğunlukla yassı vücutlu, ön kanatları dipten başlayarak yandan çoğu sertleşmiş, son tarafları zar halinde, art kanatları da zar biçiminde, nimf ve erginlerinde integümentte genel olarak çok pis kokan bezler bulunan, çoğu karada, bazısı suda yaşayan, kan ve bitki öz suyu emerek beslenen bir alt takım. süne (eurygaster integriceps), kımıl (aelia rostrata), tahtakurusu (cimex lectularius), su akrebi (nepa cinerea) iyi bilinen türleridir. hemiptera. Merak. Gibbs ile bayesçi çıkarsama.

Abdominal palpation : Abdominal palpasyon. Karın bölgesinin elle muayenesi. Avuç içi, parmak veya yumrukla çok hafif basınç uygulayarak karın bölgesindeki değişikliklerin niteliğini anlamak için yapılan muayene, abdominal palpasyon.

Bed bugs synonyms : chinch, bug bed, abdominal fat necrosis, a crochordon, cimices, bugs bed, abdominal distention, kissing bugs, a c syndrom, a c deformity, badbug, abattoir, a band, bedbugs, cimex, abaxial, a dna, bed bug, a amplitude mod, chinches, a clay.