Breadbaskets türkçesi Breadbaskets nedir

Breadbaskets ingilizcede ne demek, Breadbaskets nerede nasıl kullanılır?

Breadbasket : Mide. Tahıl ambarı. Ekmek sepeti. Ekmek taşımak için kullanılan sepet. Karın.

İngilizce Breadbaskets Türkçe anlamı, Breadbaskets eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Breadbaskets ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Abdomens : Karnın altı. Böcek gövdesinin alt kısım. Abdomen. Karın (böcek gövdesinde). Batın.

Midsection : Midseksiyon. Orta kısım. Göbek.

Gaster : Böcek karnının bir bölümü. Kursak. Stomakus. Gaster. Omurgalılarda sindirim kanalının yemek borusuyla bağırsaklar arasında kalan torba biçimindeki şişkin kısmı, gaster.

Paunch : Büyük göbek. Göbek (büyük). (geviş getiren hayvanlarda) işkembe. İşkembe. Göbek. Koca göbek. Şiş göbek. Karın (bölgesi). Göbek (şişman).

Gastric mill : Mide aparatı.

Stomachs : Hazmetmek. Kursak. Sineye çekmek. Kaldırmak. Dayanmak. Katlanmak. Sindirmek. Tahammül etmek.

Basket : Sele. İnce kamış, söğüt dalı, hayıt, tel ve plastikten örme veya geçirme biçimiyle yapılandırılmış çeşitli biçimde oluşturulan yapıtlar olup genellikle iç sularda kullanılan, balığın içerisine girmesini sağlayan bir kapısı veya huni biçiminde bir giriş yeri bulunan, içine çekici yem konan, balıkların bir kez girdikten sonra çıkamayacağı biçimde yapılandırılmış tuzaklar. Çember (basketbol). Zembil. Balon sepeti. Sepet örgüsünden yapılmış şey. Basketbol çemberi. Sepetlemek. Sayı.

 

Garner : Kazanmak. Almak. Stoklamak. Toplamak. Biriktirmek. İstiflemek. Elde etmek. Stok. Depolamak.

Stomached : Tahammül etmek. Hazmetmek. Dayanmak. Kaldırmak. Sineye çekmek. Katlanmak. Sindirmek. Kursak.

Gastric : Mideyle ilgili. Midevi. Gastrik. Mide salgı bezleri. Midesel. Mide ile ilgili. Mide (ile ilgili). Mideye ait, mideyle ilgili.

Breadbaskets synonyms : inside, granary, stomach, maw, grain elevator, gigerium, paunches, gizzard, breadbasket, belly, bellies, granaries, handbasket, cornloft, maws, bread basket, region, gizzards, elevators, hopper, abdominal, barn, garnering, stomaching, antinode, garners, abdomen, hopperings, pyrosis.