Coronoideus türkçesi Coronoideus nedir

Coronoideus ingilizcede ne demek, Coronoideus nerede nasıl kullanılır?

Coronoides : Çengel, gaga, karga. Koronoides.

Coronoid : Coronides. Gaga. Gagamsı. Çengel. Gaga gibi kıvrık. Kanca. Taç şeklinde. Çengelsi. Kron şeklinde.

İngilizce Coronoideus Türkçe anlamı, Coronoideus eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Coronoideus ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

A amplitude mod : Ultrasonografide gönderilen ses dalgasının yayılımı doğrultusunda, farklı yüzeylerden yansıyan ses dalgalarının, yansımanın şiddetine göre çizgisel bir grafik olarak gösterilmesi. özellikle gözde biyometrik ölçümlerde kullanılır. A-mod görüntü.

Abdominal pain : Abdominal ağrı. Karın ağrısı. Göğüs ve leğen arası bölgede biçimlenen, klinik belirtileri hayvan türlerine göre değişebilen ağrı, abdominal ağrı.

Hamate : Çengelli. Çengel biçiminde. Kanca şekilli.

Coronal : Taç. Taça ait. Koronal. Taca veya çelenge ait olan veya ilgili. Kafatasının kenarına ait. Haleye ait veya ilgili.

A crochordon : Akrokordon. Köpeklerde küçük, kılsız, hiperplastik bir epidermisle damardan zengin kollajen dokudan ibaret, saplı veya sapsız, deri eklentileri içermeyen, deri sarkmalarıyla belirgin iyicil tümör, fibrovasküler papillom, yumuşak fibrom, pendilöz yumuşak fibrom.

 

Hooked : Bağımlı. Kanca gibi. Bağlı. Düşkün. Bağlanmış. Çengelli. Kancayla yakalanmış. Çengel şeklindeki. Kancalı.

A c syndrom : A-c sendromu. Arnold-chiari yapılış bozukluğu.

Beaklike : Gaga gibi. Gagaya benzeyen.

Abattoir : Salhane. Hayvanların etleri için kesildikleri yerler, hlk. ekdi. Mezbaha. Kesimevi.

Abamectin : Streptomyces avermitilis adlı bakteriden fermentasyon sonucunda elde edilen ve sığırlarda sindirim kanalı yuvarlak solucanları, akciğer kurtları, bit ve kenelerle mücadelede kullanılan, parazitlerde gaba salınımını artırarak ölümlerine neden olan bir ilaç. Abamektin.

Coronoideus synonyms : a band, abdominal palpation, a clay, abdominal fat necrosis, abdominal distention, abdominal ovariectomy, a c deformity, abdomen, abaxial, coronals, hamular, coronoid, hamiform, a dna.