Gaullic türkçesi Gaullic nedir

  • Fransa'ya özgü.
  • Galya ile ilgili.
  • Fransız.
  • Galya'ya özgü (batı avrupa'da antik bölge).

Gaullic ingilizcede ne demek, Gaullic nerede nasıl kullanılır?

Gaullism : Iı. dünya savaşı sırasında charles de gaulle'un vich rejimine karşı yönettiği fransız siyasi hakeret. Gaulle'ün politikasını takip ettirme. Gaullizm. Gaulizm. Charles de gaulle'un ilkelerine dayalı olan savaş sonrası fransız siyasi hareketi.

Gaullist : Charles de gaulle'un siyasi ilkelerini destekleyen ve savunan kişi. Charles de gaulle'u savunan. Gaulle'ün politikasını takip eden. Gaulist. Vichy rejimine karşı fransız direniş hareketinin destekleyen fransız kimse.

Charles de gaulle international airport : Charles de gaulle uluslararası havalimanı. Doğu paris'te (fransa) bulunan uluslararası bir havalimanı.

De gaulle : Charles de gaulle (1890-1970). Charles de gaulle uluslararası havalimanı. Fransız bir devlet adamı ve general. Beşinci fransa cumhuriyeti'nin ilk cumhurbaşkanı (1959-1969). Bir soyadı (fransızca). Paris'in (fransa) kuzeydoğusunda yer alan uluslararası bir havalimanı.

Gaul : Galya. Fransız. Galyalı.

Gaulish : Keltçe.

Gauchely : Patavatsızca. Seviyesizce. Seviyesiz bir biçimde. Uygunsuz olarak.

Gaucheries : Patavatsızlık. Beceriksizlik. Terbiyesizlik. Pot kırma. Kaba davranış.

 

Gaucher cell : Gauscher hastalığına özgü, şişkin, hafif eozinofilik sitoplazma vakuolleri içeren makrofaj. Gaucher hücresi.

Gaucherie : Patavatsızlık. Beceriksizlik. Pot kırma. Acemice tavır. Kaba davranış. Terbiyesizlik.

İngilizce Gaullic Türkçe anlamı, Gaullic eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Gaullic ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Frenchy : (resmi olmayan) fransız olan kişi. Fransa'nın yerlisi ya da vatandaşı (ayrıca frenchie).

Gallic : Gallik. Galya'ya ait. Galik. Gal diline ait. Fransa'ya ait. Galyuma ilişkin. Galyumlu.

Frenchie : Fransa'nın yerlisi ya da vatandaşı (ayrıca frenchy). (resmi olmayan) fransız olan kişi.

Frenched : Bir kişiye oral seks yapmak. Fransız öpücüğü vermek. Etten kemiği ayırmak. Fransa ile ilgili. French. Sebzeleri veya eti pişirmek için ince ince dilimlemek. (halk argosu) bir kişiye oral seks yapmak. Fransızca. (argo terim) fransız öpücüğü uygulamak.

Gaul : Galya. Galyalı.

Franco : Parasız. Franko. Ücretsiz.

Frenching : Fransızca ile ilgili. French. Fransız öpücüğü vermek. Sebzeleri veya eti pişirmeden önce ince dilimlere kesmek. Sebzeleri veya eti pişirmek için ince ince dilimlemek. (halk argosu) bir kişiye oral seks yapmak. Fransızca. Fransa ile ilgili. Et veya pirzoladan iç yağı veya kemik kesmek.

Celtic : Kelt. Kelt lisanı. Keltlere özgü. Keltçe. Keltler ile ilgili. Keltik.

French : Fransız öpücüğü vermek. Etten kemiği ayırmak. Fransızlar. Fransa ile ilgili. Fransızca ile ilgili. Sebzeleri veya eti pişirmek için ince ince dilimlemek. Fransızca. Bir kişiye oral seks yapmak.

Frenchman : Fransız erkeği.

Gaullic synonyms : frenches, frenchmen.

Gaullic zıt anlamlı kelimeler, Gaullic kelime anlamı

Uncommunicative : Az konuşan. Çekingen. Ketum. Konuşkan olmayan. Ağzı sıkı. Az konuşur.