Hair crack türkçesi Hair crack nedir

Hair crack ingilizcede ne demek, Hair crack nerede nasıl kullanılır?

Hair : Kıl. Biyoloji, veterinerlik alanlarında kullanılır. İplik biçiminde olan herhangi bir deri uzantısı, kıl. trikom. kuş tüyü. Saç. Tüy. Saçlar. Kafatasının derisi üzerinde uzayan kıllara verilen özel ad. tüy. kıl. Lif. Deri içerisinde ve dışında yer alan, kesitinde medulla, korteks ve kıl kütikülası bulunan, kuvvetli, düz ve genellikle kaba olan yapağıdan daha düz esnek epidermal oluşumlar. dermiste yatık uzanan kıllar deri yüzeyinden dar açıyla dışarı açılırlar. vücudun değişik bölgelerinde çeşitli doğrultularda örgülenmeler yaparlar. İpince.

Crack : Çıtlatmak. Çökmek. Çatlak. Çatlatmak. Çatırdamak. Çatırtı. Çözmek (şifreyi). Şaklatmak. Çatlamak. Çatallaşmak (ses).

Hair cracks : Hatalı yapım sonucunda yapının duvarında meydana gelen çatlaklar. Kılcal çatlaklar.

Hair ball : Bigudi.

Hair breadth : Kıl payı. Kıl kadar mesafe. Yakın. Çok dar. Çok kısa aralık veya mesafe.

Hair brush : Saç fırçası.

İngilizce Hair crack Türkçe anlamı, Hair crack eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Hair crack ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Fissure : Yarık. Yarmak. Çatlatmak. Çatlama. Bir organı loblara bölen derin çukurlar ya da oluklar. Biyoloji, coğrafya, veterinerlik, jeoloji alanlarında kullanılır. Kireçtaşları gibi kimi kayaç ve yerli kayalar üzerinde görülen ince, az derin yarıklardan her biri. Çatlamak. Çatlak.

Hairline : Kılcal. Saç çizgisi. İnce çizgili desen. Kıl çizgi. İnce çizgi. Alında saç çizgisi. İnce çizgili kumaş. Alındaki saç hizası.

Hairline crack : Mikro çatlak.

Brittle fracture : Gevreklik kırılması. Gevrek kırılma. Gevrek kırılım.

Microcrack : Mikro çatlak. Mikroçatlak.

Hairlines : Saç çizgisi. İnce çizgi. Alındaki saç hizası. Kılcal. İnce çizgili kumaş. Kıl çizgi. İnce çizgili desen.

Hair crack synonyms : hair cracks.