Swinged türkçesi Swinged nedir

Swinged ingilizcede ne demek, Swinged nerede nasıl kullanılır?

Swinge : Kamçılamak. Kırbaçlamak. Dövmek. Vurmak.

Swingeing : Dövmek. Kırbaçlamak. Ağır (darbe vb.). Kamçılamak. Büyük. Vurmak.

Swinger : Eşini paylaşan kimse. Hayatın tadını çıkaran kimse. Zampara. Savurarak vuruş. Borsa da belli bir aralık içinde alım-satım yapan kimse. Svingci. Hızlı yaşayan kimse. Caddede arabayla tur atıp fahişe arayan adam.

Swingers : Caddede arabayla tur atıp fahişe arayan adam. Savurarak vuruş. Borsa da belli bir aralık içinde alım-satım yapan kimse. Hızlı yaşayan kimse. Svingci. Zampara. Hayatın tadını çıkaran kimse. Eşini paylaşan kimse.

Swinges : Vurmak. Dövmek. Kamçılamak. Kırbaçlamak.

Swing it : Defol. Çabuk ol. Hızlan. Yaylan.

Swing credit : Swing kredisi. Kliring kapsamında yapılan ticarette dönem içinde denkleşmenin olmadığı durumda ticaretin kesintiye uğramaması için tarafların karşılıklı olarak belirli sınırlar içerisinde birbirlerine açtıkları kredi. Kısa vadeli dış kredi. Esnek süreli kredi. Hareketli kredi.

Swing door : Döner kapı. Kanatlı kapı. İki tarafa açılır kapı.

Swing axle : Serbest süspansiyonlu dingil. Bir ucundan gövdeye oynak şekilde bağlanmış, öteki ucunda tekerleği taşıyan bağımsız askılı dingil türü. Esnek yarım dingil.

 

Swing mirror : Döner ayna.

İngilizce Swinged Türkçe anlamı, Swinged eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Swinged ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Horsed : Ata binmek. Sehpa. Beygir. Aygır. İskele sıpası. Sırtına binmek. At. At koşmak. Atlama beygiri. Oynamak.

Scourge : Musibet. Felaket. Kırbaç. Şiddetle cezalandırmak. Felaket getirmek. Kamçı çalmak. Cezalandırmak. Zarar vermek. Dert.

Attack : Uğraşmak. Tecavüz etmek. Girişmek. Tutulmak. Hamle yapmak. Hücum etmek. Atak. Üstüne varmak. Çatmak.

Horsewhipped : Kırbaç. Kamçı.

Flagellating : Flagelat. Kamçılı. Kamçılılar.

Beat : Sıklıkları yakın iki dalganın girişimi ile oluşan ve sıklığı, sıklıklar çıkarımına eşit olan dalga. Vuru. Vuruş. Çırpma. Darbe. Güdülen amaca göre, namlunun ortaya da esnek bölümü ile, karşı namluya birden yapılan vuruş. Volta vurmak. Geçmek. Fizik, eskrim alanlarında kullanılır.

Beats : Volta vurmak. Çırpmak. Yuvasından çıkarmak (av). Açmak (yol). Geçmek. Girişim. Yenmek. Alt etmek (argo terim).

Flog : Kanunsuz satmak. Satmaya çalışmak. Satmak. Dayak atmak. Çok uğraşmak.

Beetle : Çakmak. Kınkanatlı böcek. Çıkıntı yapmak. Kanatlılardan herhangi bir böcek. İri kara böcek. Şahmerdan. Sarkmak. Tokaç. Kakmak.

Banged : Çarpmak. Sevişmek. Küt diye çarpmak (argo terim). Hızla çarpmak. Yatmak. Güm diye çarpmak (argo terim).

Swinged synonyms : move back and forth, birched, waver, scourged, displace, give one the stick, be reflected, colt, lash, cut, flagellates, birches, flagellate, flogs, wind up, bastinadoes, beat up, beat out, beating up, bang, batter, sway, horsewhipping, horsewhips, oscillate, brachiate, basted, belabor, kurbash, biffed, flogged, biffs, batters.

Swinged zıt anlamlı kelimeler, Swinged kelime anlamı

Stay in place : Yerinde kalmak.

Swinged antonyms : unbordered.