Townsman türkçesi Townsman nedir

Townsman ingilizcede ne demek, Townsman nerede nasıl kullanılır?

Fellow townsman : Hemşeri. Hemşehri.

Townsmen : Kasabalı. Hemşehri. Şehirli.

Towns people : Şehir halkı.

Satellite towns : Uyduşehir. Uydu kasabalar. Daha büyük bir şehrin etrafını çevreleyen küçük şehirler. Yakınında bulunduğu şehre bağımlı yerleşim yeri. Uydu kent.

Small towns : Kasaba. Küçük kasaba.

Townswomen : Bayan kasaba sakini. Şehirli kadın.

Towns : Şehir merkezi. İlçe. Şehir. Kent. İlçeler. Şehir halkı. Kasabalar. Kasaba.

Townscapes : Şehir manzarası. Kentsel peyzaj.

Township : Kasabalı. İlçe. Kaza. Nahiye. Bucak.

Townspeople : Kasaba halkı. Şehir halkı.

İngilizce Townsman Türkçe anlamı, Townsman eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Townsman ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Citizens : İkamet eden kimse. Vatandaş. Sakin. Raiyyet. Vatandaşlar. Sivil kimse. Uyruk. Yurttaş.

Streetwise : Şehir standartlarında yaşayabilen. Şehir yaşamına uyum sağlamış. Zor durumlarda ayakta kalmayı beceren kimse. Şehir yaşamında ayakta kalabilen.

Burgesses : Parlamentodaki kasaba veya üniversite temsilcisi. Kasaba sakini. Kasabada oturan. Missouri eyaletinde yerleşim yeri.

 

Civic : Kent. Yurttaşlık ile ilgili. Yurttaşa dair. Belediye ile ilgili. Şehirle ilgili. Şehir ile ilgili. Kentsel. Yurttaşlıkla ilgili. Şehre ait.

Fellow countrymen : Vatandaş. Yurttaş.

Match : Benzemek. Birleştirmek. İki takım arasında kazanmak amacıyla yapılan yarışma.f. Denk. Uygun olmak. Benzer. Eşi benzeri olmak. Evlenme. Karşılaşma. -e uygun bir şey bulmak.

Township : Nahiye. Bucak. İlçe. Kaza.

Towny : Üniversite şehrinde yaşayan ama üniversiteyle bağlantısı olmayan.

Townsman synonyms : townbred, townsmen, occupier, occupant, urbanites, townee, compeer, fellow townsman, countrywoman, fellow countryman, burgher, peer, resident, urban, urbanite, townie, townships, countrymen, city dweller, citizen, street smart, countryman, equal, oppidan, burghers, towner, fellow countrywoman, countrywomen, burgess.

Townsman zıt anlamlı kelimeler, Townsman kelime anlamı

Nonresident : Ülke sakini olmayan kişi. İkamet etmeyen. Bölgeye ait olmayan. Geçici olarak oturan. Ülkesi dışında yaşayan (kimse). Ülke sakini olmayan. Görevli bulunduğu yerde oturmayan (kimse). Okuduğu yerin yerlisi olmayan (öğrenci). Yerleşik olmayan.

Townsman ingilizce tanımı, definition of Townsman

Townsman kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : An inhabitant of a town. One of the same town with another.