Variety meat türkçesi Variety meat nedir

Variety meat ingilizcede ne demek, Variety meat nerede nasıl kullanılır?

Variety : Salam. Variyete. Çeşitlilik. Cins. Ait olduğu türden çok ufak farklarla ayrılan birey; ait olduğu belirli bir grup organizmadan görev ve yapı karakterleri bakımından ayrılan bir organizma. Değişiklendirme, çeşitlendirme. Tür. Renk, ibik biçimi, sakal veya bacak tüylerine göre oluşan ırkların alt bölümü. Biyoloji, ekonomi, veterinerlik alanlarında kullanılır. Farklılık.

Meat : Et. Önemli konu. Yenecek et. Yarak. Özlü. Cinsel organ. Dolgun. Zevk. Öz.

Variety of ways : Çeşitli biçimler.

Variety program : Eğlence izlencesi. İzleyicileri eğlendirmek amacını güden, hafif müzik, dans, kısa oyun, yarışma gibi çeşitli gösterilerden oluşan izlence. Sinema, televizyon alanlarında kullanılır.

Variety show : Varyete. Gösterim. Değişik gösteri.

Variety store : Zücaciye dükkanı. Bakkal. Ucuz fiyatla birçok çeşit ürün satılan mağaza. Ucuz fiyatla birçok mal satan mağazalar. Bir milyoncu. Her şey bir milyoncu. Tuhafiye dükkanı. Mini-mart.

İngilizce Variety meat Türkçe anlamı, Variety meat eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Variety meat ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Hotdogged : Başkalarını etkilemek için tehlikeli hareketler yapmak. Bir çeşit sosis. Başkalarını etkilemek amacıyla karmaşık manevralar yapmak. Gösteri yapmak. Karmaşık manevralar yapmak (sporda).

Weenies : Serseri. Belirli bir alanda uzman olan kimse (bilgisayar programlama). Yeni oyucu. Ufaklık. Kolayca yenilebilen oyuncu (internet üzerinden oynanan quake world oyununda). Dışlanmış. Pipi. Salak. Minik.

Sweetbread : Kasap. Uykuluk (dana). Uykuluk. Özden (dana veya kuzu). Uykuluk (dana vb.).

Entrails : Bağırsaklar. İç kısımlar. İç. İç uzuvlar. İç organlar.

Salamis : Macar salamı.

Hotdog : Bir çeşit sosis (özellikle de sandviç içinde servis edilir). Başkalarını etkilemek için tehlikeli hareketler yapmak. Bir çeşit sosis. Başkalarını etkilemek amacıyla karmaşık manevralar yapan kimse.

Cold cuts : Söğüş et. Domuz eti ürünleri. Söğüş. (kanada & abd) pişirilmiş soğuk et dilimleri (salam, hindi, ciğerli sosis, sucuk, jambon gibi). Şarküteri etleri.

Banger : Havai fişek. Sucuk. Tokmakçı. Maytap. Bıçak. Külüstür araba. Külüstür otomobil. Hurda araba.

Haslet : Domuzun yenilebilen iç organları (kalp, karaciğer gibi) (ayrıca harslet).

Frankfurter : Domuz ya da sığır etinden yapılan baharatlı bir tür sosis. Kürlenmiş ve çeşnilendirilmiş sığır, domuz, kanatlı eti veya bunların karışımlarından elde edilen, pişmiş ve genellikle tütsülenmiş tüketime hazır, emülsiyon tipi et ürünü, hot dog. Baharatlı alman sosisi. Bir tür sosis. Bir çeşit sosis. Sıcak sosis.

Variety meat synonyms : edible offal, frankfurters, sweetbreads, hotdogs, salami, giblet, variety, hotdogging, sausage, insides, hot dog, sausages, giblets, weenie, bangers, purtenance, offal, harslet.