Bugled türkçesi Bugled nedir

  • Boru.
  • Büğlü.
  • Boru çalgı.
  • Boru çalmak.
  • Boru (askerlere işaret vermek için kullanılan çalgı).
  • Kokain.
  • Borazan.

Bugled ingilizcede ne demek, Bugled nerede nasıl kullanılır?

Bugle call : Boru işareti. Boru çalma. Borazan. Boru sesi.

Sound the bugle : Boru çalmak.

Bugle : Borazan. Boru. Boru çalmak. Kokain. Büğlü. Boru çalgı. Boru (çalgı). Boru (askerlere işaret vermek için kullanılan çalgı).

Bugler : Borazancı. Boru çalan kimse.

Buglers : Borazancı. Boru çalan kimse.

Bug hunter : Entomolojist. Böcekbilimci.

Bug eyed : Patlak gözlü.

Bugloss : Sığırdili. Parlak mavi çiçekli anızlı bitki. Öküzdili.

Bugling : Büğlü. Boru. Borazan. Boru çalgı. Boru çalmak. Boru (askerlere işaret vermek için kullanılan çalgı). Kokain.

Bug bed : Tahtakuruları. Rhynchota (hemiptera) alt ailesi. hemiptera’ların yaklaşık 5 000 türünün büyük bir bölümü hayvanlardan kan emmez, ancak bitki öz sıvılarıyla veya öteki böcek ve omurgasızları avlayarak beslenirler. cimicidae ve polyctenidae ailesindeki türler ve reduviidae ailesinden, triatominae (öpen böcekler) alt ailesine bağlı 119 tür kan emicidir.

İngilizce Bugled Türkçe anlamı, Bugled eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Bugled ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

 

Lock : Kilitleme. Başka amaçla kullanılmakta olduğu için ya da günlenmemiş olduğu için bilginin erişimini ya da kullanımını engelleyen her türlü donanım ya da yazılım tekniği. Bukle. Bağlamak (para). Durdurmak. Bilgisayar, bilişim, veterinerlik alanlarında kullanılır. Kilitlemek. Kilit vurmak. Birbirine geçmek. (bilgi vb.) erişimi engellemek.

Clarioning : İlan etmek. Davulla zurnayla duyurmak. Boru ile çalınan müzik. Boru sesi. Berrak ve tiz ses. Temiz. Duyurmak. Vazıh. Açık.

Customize : İhtiyaca göre düzenlemek veya ayarlamak. Müşteri isteğine göre değiştirmek. Müşterinin isteğine uygun hale getirmek. Duruma uyarlamak. İhtiyaca göre düzenlemek. Müşteriye uydurmak. Müşteriye uyarlamak. Duruma uydurmak. Uyarlamak.

Wattle : Dal. Sarkık gerdan (hindi vb.). Sepet örgüsü yapmak. Sakal. Bir tür akasya. Hakiki akasya. Çubuk. Bazı kuşlarda gerdandaki kırmızı uzantı. Saz. Çit.

Cokes : Koka kola. Kolalı içecek. Kokkömürü. Kola. Kok. Kok kömürü. Dönüştürmek.

Poshest : Sosyetik. Birinci sınıf. Şatafatlı. Üst veya özel sınıfa giren her şey için kullanılan sözcük. Üst düzey. Lüks. Havalı. Gösterişli. Şık.

Construct : Çizmek. İnşa etmek. İmar etmek. İmal etmek. Resmetmek. İskeletini çizmek. Kurmak. Oluşturmak. Yapmak. Tertip etmek.

 

Tooted : Korna sesi. Ötmek. Düdük sesi. Çalmak (korna veya düdük veya boru vb'ni). Öttürmek. Kokain çekmek. Korna çalmak. Boru sesi.

Powder : Saç pudrası. Pudra. Saçlara grilik vermekte kullanılan pudra. Makyajda saçlara grilik ya da aklık vermek için kullanılan pudra. Toz haline getirmek. Toz. Toz halinde şey. Barut. Kimya, tiyatro alanlarında kullanılır.

Funnel : Baca. Havalandırma deliği. Baca (vapurda). Koni biçiminde, dar yanında boynu bulunan; doldurma boşaltma ve süzme işlemlerinde kullanılan gereç. Huni. Ağızlık. Işıldak şapkası. Akıt. Baca gibi yapmak.

Bugled synonyms : rifle ball, pipe, full metal jacket, piped, rubber bullet, bugle call, customise, charlie, frame, dumdum bullet, ducts, projectile, corduroy, girl, ching, tootlers, set up, raise, rear, tootler, poops, channelise, coke, bugling, revet, flue, make, trumpeted, beem, groin, cocaines, clarions, conduit.

Bugled zıt anlamlı kelimeler, Bugled kelime anlamı

Level : Yıkmak. Düzgünleştirmek. Nicem düzeneğinde, öğecik özdeciklerinin bulunabildiği kesikli değerlerdeki erkelerden her biri. Namuslu. Kademe. Mantıklı. Aynı seviyede. Dengeli. Düzey. Dürüst.

Tender : Teklif vermek. Gevrek. İhale. Kolaylıkla incinen. Duyarlı. Sunmak. İş, mal ve hizmetlerin, açık ve rekabetçi bir ortamda eksiltme veya artırma yöntemleriyle en uygun teklifte bulunana verilmesi. krş. açık artırma, açık eksiltme, kapalı artırma, kapalı eksiltme. Körpe. Toy.

Weakness : Dayanıksızlık. Zayıflık. Zaaf. İnginlik. Kuvvetsizlik. Zayıf taraf. Sönüklük. Halsizlik. Cansızlık. Güçsüzlük.

Bugled antonyms : weak, delicate, frail.

Bugled ingilizce tanımı, definition of Bugled

Bugled kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : Ornamented with bugles.