Lengthiest türkçesi Lengthiest nedir

Lengthiest ingilizcede ne demek, Lengthiest nerede nasıl kullanılır?

Lengthier : Uzun. Ayrıntılı. Daha uzun. Çok uzun. Daha ayrıntılı.

Lengthily : Uzunca. Uzun uzadıya. Uzatarak. Ayrıntılı olarak.

Lengthiness : Uzunluk. Fazla uzunluk. Uzun olma. Lafı uzatma.

Length measuring : Uzunluk ölçümü.

Length of a curve : Eğri uzunluğu.

Length of lay : Adım.

Length wise : Uzunluğuna. Boylu boyunca.

Length of tangent : Teğet uzunluğu.

Length of asecret : Gizin uzunluğu.

Length unit : İplik veya halatın bir kilogramının kaç metre olduğunu ifade eden, m/kg olarak gösterilen ölçü birimi. Uzunluk birimi.

İngilizce Lengthiest Türkçe anlamı, Lengthiest eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Lengthiest ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Circumstantials : İkinci derecede. İkinci derecede önemi olan. Endirekt. Koşullara bağlı. Durumla ilgili. Duruma bağlı. Tesadüfi.

Longer : Büyük. Uzun vadeli. Daha uzun. Artık.

Interminable : Bitmez tükenmez. Sonu gelmez. Sonsuz. Tükenmez. Bitmek bilmez. Nihayetsiz. Bitmez.

Fermata : (es veya nota için) porte üzerindeki durak noktası. Durak. Bir notayı belirtilenden daha uzun vurgulama. Durak ve uzatma işareti. (müzik) es.

 

Comprehensives : Anlayışlı. Anlama yeteneği olan. Çok amaçlı. Kavrayışlı. Kapsamlı. Genel. Kuşatıcı. Tam veya her şey dahil. Etraflı.

Elaborated : İhtimam edilmiş. Genişletilmiş. Dikkatle işlenmiş. Bütün ayrıntılarıyla geliştirilmiş. İnceden inceye işli. Özenilmiş. Özenli bir şekilde planlanmış. Ayrıntılı bir şekilde hazırlanmış. İnce işle ve emekle meydana getirilmiş.

Comprehensive : Çok amaçlı. Genel. İdrak edebilen. Kavrayışlı. Kapsamlı. Geniş. Etraflı. Geniş kapsamlı. Anlama yeteneği olan.

Extension : Genişletme. Bir alacak ya da borç belgitinin altına aktarımı yapılmak ve imzalanmak amacıyla eklenen boş kağıt. Bilgisayar, ekonomi, veterinerlik alanlarında kullanılır. Temdit. Uzatılma. Büyütme. İç hat. Ekstensiyon. İlave. Paralel.

Elongated : Elonge. İnce uzun. Uzatılmış. Uzamış.

Maxis : Maksi. Uzun etek. İri. Büyük.

Lengthiest synonyms : coextension, very long, longest, detailed, long, lengthy, longness, blow by blow, overlong, the tallest, global, too long, faraway, exhaustive, continuation, at length, tallest, lengthier, length, extended, elaborate, far, itemized, macro, maxi, diffusive, protraction, duration, circumstantial, longs, prolongation, prolix.

Lengthiest zıt anlamlı kelimeler, Lengthiest kelime anlamı

Shortness : Kısalık. Kabalık. Eksiklik. Bodurluk. Yetmezlik. Kıtlık. Sertlik. Kısa boyluluk. Gevreklik. Bücürlük.