Wallet türkçesi Wallet nedir

Wallet ile ilgili cümleler

English: Ali didn't think he had enough money in his wallet to pay the bill.
Turkish: Ali hesabı ödemek için cüzdanında yeterli parası olduğunu düşünmüyordu.

English: A friend I went with on our first trip abroad had his wallet pickpocketed. I don't think it left a very good impression.
Turkish: Yurt dışına ilk yolculuğumuzda birlikte gittiğim bir arkadaş cüzdanını çaldırdı. Bunun iyi bir izlenim bıraktığını sanmıyorum.

English: Ali found a wallet lying on the sidewalk.
Turkish: Ali kaldırımda duran bir cüzdan buldu.

English: Ali checked his wallet to see how much money he had.
Turkish: Ali kaç parası olduğunu görmek için cüzdanını kontrol etti.

English: Ali found a wallet on the sidewalk.
Turkish: Ali kaldırımda bir cüzdan buldu.

Wallet ingilizcede ne demek, Wallet nerede nasıl kullanılır?

I forgot my wallet : Cüzdanımı unuttum.

Wallets : Portföy. Cüzdan. Dağarcık. Para cüzdanı. Microsoft wallet.

Swallet : Obruk.

Walled : Duvarla kaplı. Duvarlı. Duvarla çevrili. Kapalı. Surla çevrili. Kapatılmış. Çitli. Surlu. Duvarla çevrilmiş. Çeperli.

Walled city : Etrafı duvarla çevrili şehir. Etrafı duvarlarla kaplı şehir. Sur içi şehir. Sur içi.

 

Unwalled city : Duvarla çevrilmemiş şehir. Eski zamanlarda duvarlarla çevrilmemiş şehir. Duvarsız şehir.

Walleyes : Dış şaşılık. Kuzey amerika'da levrek familyasından büyük gözlü bir balık türü. Akçıl göz bebeği. Walleye güdümlü bombası. Gözün irisi çevresinde beyazımsı bir halka olması veya açık renkli gözlü olma durumu. Akçıl gözlü balık. Şaşılık. Ak benek. Gözlerin veya bir gözün dışa doğru dönmesi (gözbilimi).

Wall anode : Sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Çeper artıucu. Bir alıcı ışıtacının iç çeperine çekilen maden katından oluşma artıuç.

Wallerian degeneration : Wallerian dejenerasyonu. (tıp veya medikal terimi) onu besleyen merkezlerinden kopan sinir liflerindeki dejenerasyon. Wallerdejenerasyonu. Sinir ipliklerinin ve miyelin kılıfın dejenerasyonu.

Walled town : Sur içi kasaba. Etrafı duvarlarla çevrilerek diğer kasabalardan ayrılmış şehir veya kasaba.

İngilizce Wallet Türkçe anlamı, Wallet eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Wallet ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Bursa : Kese. Kesecik. Para çantası. Husye. Bursan. Yumurtalık.

Notecases : Kağıt para veya kimlik belgeleri taşımak için kullanılan küçük çanta.

 

Repertoires : Repertuar. Gösteri dağarcığı. Oyun listesi.

Case : Filmlerin taşınmasında kullanılan, yangına karşı korumalı, genellikle madenden ya da üzeri maden levhayla örtülü kap. Eğitim, gramer, sinema, televizyon alanlarında kullanılır. Kasa. Ruhsal, toplumsal ve bedensel bakımdan çevresine başarılı bir biçimde uyması için inceleme ve bakım konusu olan kişi (öğrenci) ya da aile (ana-baba). yakınma konusu olan ve çözümü beklenilen sorun. Bir konu, sorun, durum ya da sürecin gözlenmesi için elverişli ya da örnekçeli olduğu gerekçesiyle seçilen ve derinliğine gözlem konusu yapılan birim olay. Görüş. Hukuksal olay. Hal. Valiz. Olay.

Repertoire : Repertuvar. Oyun listesi. Gösteri dağarcığı. Repertuar.

Bill case : Senet cüzdanı. Senedat cüzdanı.

Account book : Hesap defteri. Hesap cüzdanı. Kişi, kurum ve kuruluşların, borç ve alacaklarını sistemli bir biçimde kaydettikleri defter. bk. hesap cüzdanı. Defter.

Purse : Dudak büzmek. Ödül. Para çantası. Kese. Büzmek (dudaklarını). Ağzını büzmek. Para. El çantası. Çanta.

Repertories : Zengin kaynak. Repertuar. Oyun çizelgesi. Depo. Oyun listesi. Repertuvar. Hazine.

Repertory : Bir tiyatro dönemi için araştırılıp incelenen ve seçilen oyun demeti. Oyun planının incelenmiş, seçilmiş, o dönem oynamaya elverişli görülüp oynanış için hazırlanmış oyun listesi. Dağar. Aynı tiyatroda aynı oyuncuların her gün değişik bir oyun sahneye koyması. Zengin kaynak. Oyun çizelgesi. Oyun listesi. Repertuar.

Wallet synonyms : notecase, caches, portfolios, pocket book, purses, pursed, pursing, billfold, wallets, pocketbooks, burses, cache, pocketbook, investment portfolio, billfolds, burse, bursas, portfolio, leather bag.

Wallet ingilizce tanımı, definition of Wallet

Wallet kelimesinin İngilizce - İngilizce çevirisi (English to English) : A beggar`s receptacle for charity. A knapsack. A peddler`s pack. A bag or sack for carrying about the person, as a bag for carrying the necessaries for a journey.