Feeding trough türkçesi Feeding trough nedir

Feeding trough ingilizcede ne demek, Feeding trough nerede nasıl kullanılır?

Feeding : Beslenen. Tağdiye. Verme. Besleme. Rehber. Bakma. Geçindirme. Doyurma.

Trough : İki dalga arasındaki çukur. Papatyagiller (compositae) familyasından, yaprakları ipliksi ve paralel damarlı, çiçekleri uzun bir sap üzerinde bulunan, aken tipi meyve taşıyan, ülkemizde 18 türle temsil edilen, bir ya da çok yıllık otsu bitkiler. Biyoloji, veterinerlik, jeoloji alanlarında kullanılır. Alçak basınçlı hava sahası. Kanal. Buzul aşındırmalarının etkisiyle oluşmuş, kesidi u biçiminde olan koyak. Yemlik. Dalgalar arası çukur. Ani düşüş. Oluk.

Feeding apparatus : Besleme aparatı.

Feeding bottle : Biberon.

Feeding bridge : Besleme köprüsü.

Feeding canal : İletim arnası. İletim kanalı.

İngilizce Feeding trough Türkçe anlamı, Feeding trough eş anlamlısı

Sözcükler, direkt olarak Feeding trough ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Kelime anlamı benzer olan sözcükler olabilirler.

Watering hole : Boşboğaz. Hayvanların su içmesine elverişli yer. İngilizce'de bar veya pub anlamında argo sözcük. Hayvanların su içtikleri taş veya ağaçtan oyma kap. Bar veya taverna. Söz taşıyan. Laf taşıyan. Doğal bir su kaynağı. Suvat.

Trough : İki dalga sırtı arasındaki çukur. Ani düşüş. Alçak basınçlı hava sahası. Uzun yemlik. Yem kabı. Biyoloji, veterinerlik, jeoloji alanlarında kullanılır. Papatyagiller (compositae) familyasından, yaprakları ipliksi ve paralel damarlı, çiçekleri uzun bir sap üzerinde bulunan, aken tipi meyve taşıyan, ülkemizde 18 türle temsil edilen, bir ya da çok yıllık otsu bitkiler. Oluk. Dalgalar arası çukur. Yemlik.

 

Troughs : Dalgalar arası çukur. Oluk. Tekne. Ani düşüş.

Basins : Havza. Havuz. Kase. Leğen. Kara ile çevrili liman. Koy.

Basin : Lavabo. Küvet. Geniş kase. Havza. Kap. Koy. Kase. Tekne. Çevresine göre alçakta kalmış, genellikle tekne biçiminde yer.

Watering trough : Suvarma yalağı. Suvat.